Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Bezúčelová půjčka, půjčka na cokoli, online půjčka

Dnes jste vařil a během tohoto vaření se Vám stala nemilá věc, kdy se Vám rozbila trouba a tím byste potřeboval i novou troubu, nebo Vaše současná již dávno zaostává za současným trendem? Bohužel se Vám ale nenachází dostatek financí k tomu, abyste si takovou troubu mohl dovolit? Hledáte na trhu vhodnou půjčku, která by pokryla veškeré náklady na koupi trouby?

Půjčka na cokoli a ihned

Jistě víte, že na trhu existuje mnoho společností, které vynikají v řešení těchto problémů, neboť se na ně přímo specializují, ale jak najít ideální společnost vhodnou přímo pro Vás? Tohle trápí nespočet lidí a stále nemohou najít na tuto otázku odpověď. My Vám ale dokážeme pomoci, neboť jsme společností s dlouholetou praxí, kdy při sjednávání půjčky se snažíme klientům nabídnout ideální řešení pro jejich problém.

Co tedy pro své klienty nabízíme? Svým klientům poskytujeme pouze půjčky, které mohou být podnikatelské nebo spotřebitelské. Výše těchto půjček je námi omezená a k jejímu sjednání dochází až po splnění našich podmínek.

Rychlé vyřízení a vyplacení online půjčky

Jedná-li se o koupi nové trouby, tak s Vámi sjednáme spotřebitelskou půjčku, kterou poskytujeme ve výši až 300.000 Kč s tím, že je nutností splnit tři podmínky, abychom Vám půjčku poskytli. V prvé řadě musíte mít prokazatelný příjem. Co to znamená? To v překladu znamená, že nám musíte doložit, odkud Vaše příjmy pochází, může to být z podnikání, zaměstnání nebo příjmy z rodičovského příspěvku apod.

Současně s tím jako náš klient nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městském úřadu a nebýt v exekučním řízení. Co to pro Vás znamená? To znamená, že nesmíte bydlet u kamaráda, kdy majitel nemovitosti, ve které kamarád bydlí, se rozhodl, že nebude souhlasit s Vaším přihlášením k trvalému bydlišti. To se ale Vás netýká, neboť bydlíte ve svém nebo pronajatém bytě.

Pokud ale jste silně zadlužen a dostalo se to až do exekučního řízení, tak nezbývá nic jiného než zvolit možnost insolvence. Kdy po úspěšném ukončení insolvenčního řízení naše společnost nabízí půjčku po insolvenci až 50.000 Kč. Při sjednávání této půjčky je nutno dodržet tři podmínky, kdy nesmíte mít napsané trvalé bydliště na městském úřadu, nesmíte mít v exekučním řízení a musíte mít prokazatelný příjem ve výši 12.000 Kč.

Naše společnost nenabízí pouze spotřebitelské půjčky, ale také podnikatelské, které poskytujeme svým klientům v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy nám musíte prokázat Vaši osobu a na tuto půjčku se také vztahují dvě podmínky z předchozích půjček - nebýt v exekuci a "nebydlet" na městském úřadu. Vaše příjmy při sjednávání této půjčky nezohledňujeme.

To je vše, co naše společnost na trhu poskytuje. Naše sjednané půjčky pocházejí z bankovního i nebankovního sektoru trhu, kdy při jejich sjednávání plně zohledňujeme žádost našich klientů, kterým se snažíme najít ideální řešení pro jejich problém.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.